MM reality
Kancelářské židle
NEXT REALITY
RK Sting
RK Evropa
REMAX

Next reality

Next reality

5. 6. 2012, 10:45

Ptáte se jakou zkušenost mám s Next reality group? Musím odpovědět, že tu nejlepší. Mám dlouholeté dobré známé, kteří si před lety koupili byt v rekreační oblasti, ale nyní jej chtěli prodat, jenže bez úspěchu.

Next reality

Již před rokem oslovili na doporučení příbuzných nejmenovanou realitní kancelář, dvakrát dokonce snížili požadovanou cenu, jenže žádný kupec se nevyskytl. Chtěla jsem jim pomoci a navštívila jsem Next reality, která sídlí nedaleko mého bydliště. Byla jsem překvapena, když si hned druhý den pozvali majitele bytu a další den se realitní makléř dostavil do bytu.Byla jsem velice překvapena, když realitní makléř nabídl mým známým prakticky stejnou cenu, jakou původně za byt požadovali. Navíc jim nabídl i možnost vykoupení bytu za hotové, což by jim ušetřilo dost času. Vzhledem k tomu, že by se cena bytu v tomto případě pohybovala mezi 50 a 90 procenty jeho tržní hodnoty a že byt byl kompletně a velmi hezky zařízený, doporučil realitní makléř mým známým, aby s tímto řešením ještě počkali. Pořídil fotografickou dokumentaci s tím, že byt bude okamžitě zařazen do nábídky. Protože Nest reality má širokou databázi poptávajících klientů, byla naděje na prodej bytu poměrně velká. Následně pak došlo k prezentaci nabdky bytu na webových stránkách Next reality i na největších realitních serverech v České republice, jakož i v tištěných médiích. A co bylo na tom všem nejlepší?


Do dvou měsíců našla Next reality vhodného kupce, aniž by bylo třeba původně stanovenou cenu snižovat. Následovaly kroky potřebné k převodu nemovitosti, pochopitelně i vypracování kupní smlouvy, úhrada kupní ceny… O vše se postarala Next reality a mí známí s tím neměli žádný stres ani starosti. Když si vzpomenu na to, čím vším si mí známí museli s nejmenovanou realitní kanceláří projít, jsem vděčná za to, že mé kroky vedly právě do Next reality v pražské Anglické ulici a že jsem jim tak mohla pomoci vyřešit jejich prodej s bytem v rekreační oblasti. Každopádně Next Reality fandím.

Zobrazení: 14862 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

MM reality informace
Adresa
M & M reality holding a. s.
nám. Republiky 2686
530 02 Pardubice 1

Kontakt
Email: info@mmreality.cz
Telefon: 800 100 446
Next Reality Informace
Adresa
Anglická 583/11
Vinohrady
120 00 Praha 2

Kontakt
E-mail: info@nextreality.cz
Web: www.nextreality.cz
Tel./fax: 222 517 959
RK Evropa informace
Adresa
Václavské náměstí 793/36
11000 Praha

Kontakt
Tel. recepce: 224 422 555
E-mail: info@rkevropa.cz
Remax informace
Adresa
K Rukavičkárně 94
190 14 Praha 9

Kontakt
E-mail: info@re-max.cz
Pevná linka: +420 281 861 223
Na telefonním čísle jsou vám k dispozici každý všední den v době od 9:00 do 17:00.
Partnerské weby

Nejrozšířenější matrace na trhu - to jsou pěnové matrace. Spodní prádlo pro pány, i dámy. Latexové matrace dokonale kopírující tvar Vašeho těla. Velkoobchod autoskel Autosklo servis CZ. zdravotní matrace